Jsem skaut. Objevuju. Místa, talenty, know-how. Chodit krajinou, tábořit, umět si poradit v každé situaci, to jsou věci, které mě baví. V přírodě jsem doma.

Stejně tak jsem doma ale i ve městě. Oceňuju všechno, co má nějakou estetickou hodnotu. Umění, design, módu. Není až tak podstatné, zda tu hodnotu vytvořila příroda, nebo lidské ruce.

TADY budu shromažďovat tipy na výlety, místa, která stojí za to navštívit. A vyfotit. Vnímat obraz je totiž absolutně stejně hodnotné jako číst knihu. Výprava za dobrým snímkem je jako lov. Je třeba plánovat, být připraven, aspoň trochu to umět a taky mít štěstí. Při focení ale nikdo neumře, přesto že trofejemi se pochlubit můžeme – na Instagramu. Zejména na instastories jsou ty úlovky nejčerstvější.

Influence marketing

Marketing, sociální sítě a speciálně influence marketing je můj obor. Více než čtyři roky buduji know-how, díky práci s influencery na kampaních pro velké i menší klienty. Část mých konkrétních zkušeností a tipů najdete ZDE. A pokud byste chtěli pomoci s influence marketingem i pro vaší značku či produkt, napište mi nebo zavolejte. Rád vám pomůžu.

Pište na kontakt(ad)jakubmarik.com nebo klidně přímo na Instagramu. A volat můžete na 606 253 155.