Dostat se na zavěšený most Handeckfallbrücke bylo o poznání jednodušší než Triftbrücke. Most najdete po cestě k horskému průsmyku Grimsel Pass. Pěší okruh od parkoviště přes most a zpět k autu je dlouhý sotva jeden kilometr a je to vážně nenáročná procházka. Doporučuju si uložit a až tudy ve Švýcarsku pojedete, udělejte si tu zastávku. Není to na příliš dlouho a ty fotky odsud za to stojí.

Most je zavěšený ve výšce asi 70 metrů nad dnem kaňonu s horskou říčkou a dlouhý je taktéž 70 metrů, postaven byl v roce 2006.

Přímo u mostu najdete i Gelmerbahn, která spojuje dolní stanici Handegg s horním koncem u jezera Gelmersee. Dlouho to byla nejstrmější lanovka ve Švýcarsku a v celé Evropě, dokud se v roce 2017 neotevřela nová lanovka Stoos. Každopádně si zadejte její název na Instagramu nebo TikToku, najdete tam spoustu videí a timelapsů z jízdy právě na této zubačce. Jen v timelapsu to vypadá skoro jako horská dráha, nicméně zubačka ve skutečnosti jede velmi pomalu.

Pokud se sem při svém cestování po Švýcarsku taky vypravíte, přidejte ke svým fotkám na Instagramu kdyžtak hashtag #scoutingplaces nebo #scoutandthecity a nebo mě tagněte, ať se i já dozvím, že jste tu podle mého článku byli. Díky.